Technika Grzewcza

Urządzenia te gwarantują oszczędne i efektywne wykorzystanie energii, dzięki zjawisku kondensacji zawartej w spalinach pary wodnej. Dodatkowo mają ograniczoną emisję szkodliwych substancji oraz są łatwe w obsłudze. Pozwalają także oszczędzać, poprzez zmniejszenie wykorzystania gazu.

W tego typu urządzeniach do wytwarzania ciepła wykorzystywana jest energia cieplna ze spalania oleju opałowego przy zachowaniu niskiej emisji szkodliwych substancji.

Kotły na pellet są ekologiczne. Emisja dwutlenku węgla jest śladowa, a popiół biodegradowalny. Każdy kocioł, który jest przystosowany do spalnia pelletu posiada układ automatycznego zapalania. Od strony użytkowania ułatwia to bardzo eksploatację.

Dział techniki grzewczej jest miejscem gdzie znajdą Państwo obszerny wachlarz produktów wiodących firm związanych z systemami odprowadzania spalin, kotłami. W pogoni za ciągle rozwijającą się Techniką grzewczą staramy się uzupełniać oferowany przez nas asortyment oraz udoskonalać naszą wiedzę by w pełni sprostać państwa potrzebą.

Oferujemy szeroki wybór grzejników płytkowych i łazienkowych, które idealnie wpasują się w każdy wystrój. W naszym asortymencie znajdziecie również duży wybór grzejników drabinkowych oraz ozdobnych. 

Kontakt

Zadzwoń: (63)-246-21-73

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 7.00 -18.00 Sobota: 7.00 -14.00

Adres

ul. Jana Pawła II 82, 62-510 Konin

Jesteśmy wykonawcą instalacji oraz dostawcą urządzeń z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Z powodzeniem działamy na rynku instalacyjnym już od 2006 roku. Dostarczamy naszym klientom kompletne i nowoczesne rozwiązania instalacyjne. Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby i wymagania naszych klientów.

WAŻNE LINKI

KONTAKT

Ul. Jana Pawła II 82, 62-510 Konin

tel. (63)-246-21-73

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt 7:00 – 18:00    Sobota 7:00 – 14:00