Fotowoltaika

Panele fotowoltaiczne umożliwiają zmianę promieniowania słonecznego bezpośrednio w energię elektryczną. Wytworzony w ten sposób prąd stały jest następnie zmieniany przez inwerter w zgodny z siecią elektryczną prąd przemienny.

Moduły monokrystaliczne BLACK FRAME posiadają najwyższą wydajność dzięki połączeniu technologii „half-cut”oraz ogniw PERC Jeszcze większa bezawaryjność została uzyskana dzięki technologii 10 BUSBAR. Moduły z serii SV108M  testowane są na oddziaływanie mgły solnej i amoniaku.
Moduły produkowane są wyłącznie w dodatniej tolerancji mocy i posiadają w standardzie 30-letnią gwarancję producenta.

Firma została założona w maju 2005 roku, a od lutego 2007 znajduje się na liście NASDAQ. JA Solar jest wiodącym producentem ogniw od 2010 roku, a w 2012 umocnił swoją pozycję jako dostawca modułów TIER 1. Dzięki zaangażowaniu w badania i rozwój we własnych ośrodkach badawczych, JA Solar stał się właścicielem ponad 314 patentów, co przekłada się na produkcję modułów nie tylko najwyższej jakości ale także najbardziej innowacyjnych. JA Solar we współpracy z Szanghajskim Instytutem Fizyki Technicznej Chińskiej Akademii Nauk powołał „Centrum Badań nad Innowacyjnością fotowoltaiki”. 

Aton™  nie jest eksperymentem, a konsekwencją.
Jest sumą zdobytego doświadczenia i kreatywności polskiego działu marki Afore.
Stworzony z myślą o rodzimych użytkownikach.
Wyposażony w polski monitoring SPEKTOR gwarantuje utrzymanie wszystkcih danych produkcji na europejskcich serwerach,
Ulepszony, sprawniejszy, szybszy, bardziej wytrzymały.

SELFA SFT to seria nowoczesnych beztransformatorowych sieciowych falowników trójfazowych. Falowniki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz z dbałością o każdy detal. 

Falowniki SELFA SFT dostępne są w szerokim zakresie mocy od 4 do 25 kW. Zastosowanie 2MPPT pozwala na elastyczne projektowanie instalacji fotowoltaicznych na dachach skierowanych w różne strony świata.

Falowniki fotowoltaiczne Huawei stworzone zostały z myślą o maksymalizacji wydajności energetycznej w systemach fotowoltaicznych. Obsługują szeregowe połączenia. Zaprojektowane zostały jako urządzenia trójfazowe. Ich cechą szczególną jest wyposażenie w inteligentne systemy, które pozwalają na monitorowanie działania elektrowni oraz wykrywanie ewentualnych usterek, które mogą pojawić się w szeregach paneli. System sprawia, że wyrywanie i lokalizowanie stref, w których wystąpiły usterki jest znacznie krótsze, co wpływa na stabilność i wydajność działania systemów. Mogą być częścią instalacji zewnętrznych. Posiadają system wewnętrznego chłodzenia, co zapewnia ich długotrwałą pracę.

Inwertery FRONIS w naszej ofercie: Fronius Symo – inwerter trójfazowy wysoka sprawność 98% Możliwość rozbudowy systemu w przyszłości bezproblemowe podłączenie. Moduł WiFi do monitoringu w standardzie 5 lat gwarancji z mozliwością wydłużenia nawet do 20 lat. Największy europejski producent z ponad 60 letnim doświadczeniem.

Nasz przykładowe realizacje

Toruń

19,5 kW

Brzeźno

4,8 kW

Rychwał

8 kW

Modliborzyce

106 kW

Do pobrania:

Karty Katalogowe

Your content goes here.

Deklaracje i certyfikaty

Your content goes here.

Karlos OZE Karol Gauden Sp. k.
ul. Jana Pawła II 82
62-510 Konin
NIP: 6653028662