Ponad 25 lat doświadczenia

Jesteśmy wykonawcą instalacji oraz dostawcą urządzeń z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Z powodzeniem działamy na rynku instalacyjnym już od 2006 roku. Dostarczamy naszym klientom kompletne i nowoczesne rozwiązania instalacyjne. Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby i wymagania naszych klientów. Jako autoryzowany przedstawiciel renomowanych producentów urządzeń grzewczych i sanitarnych jesteśmy w stanie zapewnić bardzo wysoką jakość w przystępnej cenie.

W trosce o dobro Klienta w naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo urządzenia wiodących firm do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej. Są to instalacje solarne oparte na bazie cieczowych kolektorów słonecznych, pompy ciepła i nowoczesne systemy grzewcze wykorzystujące technologie ciepłowodową oraz rekuperatory czyli systemy wentylacji z odzyskiem ciepła.

Fachowe doradztwo oraz wykonawstwo podparte wieloletnim doświadczeniem, a także doskonale wyposażona hurtownia z szerokim asortymentem dostępnym od ręki w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w doborze pomp ciepła, montaż, jak i również wykonanie wszelkich prac serwisowych- zarówno w ramach gwarancji, jak i poza nią. Zapraszamy do współpracy.

Karlos OZE Karol Gauden Sp. k.
ul. Jana Pawła II 82
62-510 Konin
NIP: 6653028662