Pompy Ciepła

Powietrzne pompy ciepła korzystają z odnawialnych źródeł energii i przyczyniają się do obniżenia emisji dwutlenku węgla, dzięki wykorzystaniu ogólnie dostępnego źródła, jakim jest powietrze. Pompa pochłania ciepło z zewnątrz i konwertuje je na ciepło dla domu. Takie ciepło może być następnie wykorzystane do ogrzewania na przykład systemów podłogowych, kaloryferów czy w celu dostarczenia ciepłej wody.

Pompy ciepła Aquarea to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze, tańsze oraz bardziej ekologiczne od kotłów gazowych, olejowych czy innych systemów elektrycznych. Pozwalają na nawet 80% oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w porównaniu do grzejników elektrycznych. Zapewniają komfort w domu nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Pompa ciepła CALLA VERDE M to urządzenie przygotowane jako samodzielne, kompletne źródło ciepła dla nowobudowanych, ale również modernizowanych budynków z instalacją ogrzewania podłogowego oraz grzejnikowego. Zastosowanie inwerterowej sprężarki o modulowanej wydajności wyeliminowało konieczność montażu zbiornika buforowego, co w znaczny sposób obniża koszt montażu źródła ciepła oraz oszczędza miejsce.

Pompa ciepła Midea M-Thermal II generacji to efektywny energetycznie system, wykorzystywany na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. System Midea M-Thermal służy nie tylko do ogrzewania, ale także do chłodzenia pomieszczeń.

Do pobrania:

Karty Katalogowe

Your content goes here.

Deklaracje i certyfikaty

Your content goes here.

Karlos OZE Karol Gauden Sp. k.
ul. Jana Pawła II 82
62-510 Konin
NIP: 6653028662